Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3220
Stary 27.06.2009, 18:26
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
A wy rozumiem jesteście zdania że prezesi innych klubów powinni przed nami uklęknąć i dawać nam zawodników za półdarmo?
Jakoś nie czytałem żeby ktoś psioczył na naszych działaczy że chcą zarobić np. na transferze Brożka kilka milionów.
Jakub Błaszczykowski - 3,1 mln
Maciej Żurawski - 3,1 mln

I jak do tego ma się:

Tomasz Jodłowiec - 2,5 mln

Ile chłop sezonów zagrał dobrze w naszej lidze? Tak samo sezon temu

Radosław Majewski - 3 mln euro

A teraz wszyscy widzimy co z tego jest. Albo nie chcemy sprzedawać i mówimy "zawodnik nie jest na sprzedaż", albo dyktujemy zaporową cenę 10 mln euro jak w przypadku Garguły 6 mln euro. Takie działanie klubów to jednak próba uczynienia z wybijających się zawodników, którzy zagrali rundę dobrze i chcą skorzystać z okazji niewolników klubu... Po za tym gdyby zgłosił się klub zza granicy to pewnie nawet taniej by sprzedali...
Odpowiedz cytując