Rob_Zombie napisał(a):

A wy rozumiem jesteście zdania że prezesi innych klubów powinni przed nami uklęknąć i dawać nam zawodników za półdarmo?
Jakoś nie czytałem żeby ktoś psioczył na naszych działaczy że chcą zarobić np. na transferze Brożka kilka milionów.
|
Jakub Błaszczykowski - 3,1 mln
Maciej Żurawski - 3,1 mln
I jak do tego ma się:
Tomasz Jodłowiec - 2,5 mln
Ile chłop sezonów zagrał dobrze w naszej lidze? Tak samo sezon temu
Radosław Majewski - 3 mln euro
A teraz wszyscy widzimy co z tego jest. Albo nie chcemy sprzedawać i mówimy "zawodnik nie jest na sprzedaż", albo dyktujemy zaporową cenę 10 mln euro jak w przypadku Garguły 6 mln euro. Takie działanie klubów to jednak próba uczynienia z wybijających się zawodników, którzy zagrali rundę dobrze i chcą skorzystać z okazji niewolników klubu... Po za tym gdyby zgłosił się klub zza granicy to pewnie nawet taniej by sprzedali...