Z słow Janasa czy Bednarza mozna wywnioskowac ,ze na jakies ruchy transferowe sie zanosi i co wazne jest pospiesch zeby nowi dolaczyli do druzyny juz na pierwszym obozie.
Zgranie i nawet poznanie samej druzyny kazdy "swiezak" przechodzi inaczej ,ale to tez zalezy jaki to typ charakteru ,np Wtorek wszedl do zespolu szybciutko bo to raczej charakter otwarty a Tomek Jirsak ze swoim troche introwertycznym charakterem potrzebowal toche czasu.
Cieszy ze widac ze jakis ruch w nast tyg sie szykuje
I co najwaznsziejsze ,chyba znalezlismy bramkarza ,ktory dobrze wypadl na sparingu i nie byl z łapanki ani z DVD i youtube.
trzeba sie cieszyc
