Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 27.06.2009, 18:02
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś wyjaśnić czym różni się opcja 4 od 5 ?
http://sport.interia.pl/tylko-u-nas/...i/wyniki,16095

bieniuTS napisał(a):
Wisła Kraków rozbita przez spadkowicza. 1:7 nagłówek ze strony głównej Wirtualnej Polski....

a tutaj treść artykułu: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html

To już któryś raz, jak zapyziały redaktorek z WP, kompletne ZERO szuka byle okazji by tylko dokopać naszemu Klubowi.. Ostatnio była "katastrofalna sytuacja Wisły przed walką o LM"... A przy każdej nadarzającej się okazji spuszczają się nad dokonaniami wiadomo jakiego klubiku... Gdybym tylko miał jakiś adres mailowy tego śmiecia, to bym mu chętnie wygarnął. WP to naprawdę żenada, zwróćcie uwagę co oni tam wypisują..

Widać że polskie portale informacyjne schodzą na psy!




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując