Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11966
Stary 27.06.2009, 18:01
Emil Drozdowicz narazie nie jedzie do Austri..

Pewnie już przed meczem tak postanowili i za dużo sobie nie pograł.
www.wislasoccer.com
Odpowiedz cytując