Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11962
Stary 27.06.2009, 17:39
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc dziwnie to trener ujął "dwa ważne momenty" ja powiedziałbym ważny moment np bo jeśli dziś ktoś podpisze kontrakt z Wisłą czy to jeden zawodnik czy dwaj czy więcej to będzie jedna wspólna prezentacja piłkarzy więc jedno ważne wydarzenie ale też mam nadzieję że to chodzi o transfery. Ale ja nie powiedziałbym że na pewno będą to Bozok, Carlinhos, Nurković czy może Drozdowicz. Nie zdziwię się jeśli podpisze kontrakt ktoś inny kto jeszcze nie był wymieniany w kontekście przejścia do Wisły...
Nurković i Drozdowicz, być może ich miał na myśli Skorża.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując