Mario Nh napisał(a):

Nokia E51, Orange
od jakiegoś czasu powiela mi się błąd przy wysyłaniu smsów !
" Ogólny: Brak pamięci. Zamknij niektóre aplikacje i ponów próbę " o co kaman ?
Formatowałem kartę, wł/wył telefon, wyciągłem, wkładałem kartę pamięci, sim....
|
Być może coś sie stało z oprogramowaniem telefonu. Podejrzewam, ze bedziesz musiał wgrać sobie nowe oprogramowanie.