Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9217
Stary 27.06.2009, 17:27
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Nokia E51, Orange

od jakiegoś czasu powiela mi się błąd przy wysyłaniu smsów !

" Ogólny: Brak pamięci. Zamknij niektóre aplikacje i ponów próbę " o co kaman ?

Formatowałem kartę, wł/wył telefon, wyciągłem, wkładałem kartę pamięci, sim....

Być może coś sie stało z oprogramowaniem telefonu. Podejrzewam, ze bedziesz musiał wgrać sobie nowe oprogramowanie.

Odpowiedz cytując