Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9215
Stary 27.06.2009, 17:17
Nokia E51, Orange

od jakiegoś czasu powiela mi się błąd przy wysyłaniu smsów !

" Ogólny: Brak pamięci. Zamknij niektóre aplikacje i ponów próbę " o co kaman ?

Formatowałem kartę, wł/wył telefon, wyciągłem, wkładałem kartę pamięci, sim....
Odpowiedz cytując