lucekj napisał(a):

|
a co to ma do rzeczy? Widziałem niedawno Gizę i Rogera w Krk, tzn ze jestesmy nimi zainteresowani?
|
wiesz co ty teraz zrobiłeś ?

jutro w gazetach info że Giza i Roger na celowniku Wisły
ręka mnie boli już od tego odświeżania strony oficjalnej

niech w końcu będzie info o transferach
