Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11957
Stary 27.06.2009, 17:04
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie, dwa kontrakty (Bożok i Nurković), tylko co z Carlinhosem? Jest w Krakowie chociaż?
a co to ma do rzeczy? Widziałem niedawno Gizę i Rogera w Krk, tzn ze jestesmy nimi zainteresowani?
Odpowiedz cytując