sharkey napisał(a):

Czy ktoś nie z redakcji mógłby napisać (jeśli widział) krótką ocenę z meczu. Nie chodzi mi oto, że w redakcji pisze się źle, albo coś ale chciałbym mieć jakieś szersze rozeznanie jak to wyglądało 
Pozdrawiam
|
Mecz był nagrywany i to przez kilka osób, w najbliższym czasie zapewne pojawi się jakiś skrót.