Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8127
Stary 27.06.2009, 16:21
No chyba żartujecie Panowie z tym nie karaniem klubów

Owszem jest to przede wszystkim wina osób i te osoby powinny być karane (najlepiej więzieniem, grzywną i zakazem działalności w sporcie). Pamiętać należy jednak że korzyści odnosiły także kluby i nie jest w porządku nie ukaranie ich za nieuprawnione korzyści z przekrętów. Tym bardziej, że nie wierze by było wiele takich klubów, gdzie władze nie wiedziały o kupczeniu na prawo i lewo.

Kibice są tu najbardziej poszkodowani - to fakt. Jednak jedynym sposobem zapewnienia by więcej nie byli jest wytępienie korupcji. A ona nie będzie wytępiona jeśli będziemy przestępcom popuszczać i to w połowie trwania śledztwa.

A tak wogóle, to ukarać wszystkie zamieszane w korupcję kluby należy choćby dlatego, że nie karanie ich byłoby nie fair w stosunku do tych, które już ukarane zostały.

Karać osoby - TAK
Karać kluby - TAK
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując