Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
8126
27.06.2009, 16:05
Jak już na temat karania to ja nie rozumiem po co karać kluby za wybryki pojedyńczych kibiców np. rzucenie nożem przed derbami (zamknięta trybuna D)
? czy ktoś wie czy ten koleś został wogule złapany
?
kadziolek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kadziolek1906
Znajdź inne posty napisane przez kadziolek1906