Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8126
Stary 27.06.2009, 16:05
Jak już na temat karania to ja nie rozumiem po co karać kluby za wybryki pojedyńczych kibiców np. rzucenie nożem przed derbami (zamknięta trybuna D) ? czy ktoś wie czy ten koleś został wogule złapany ?

Odpowiedz cytując