Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
11943
27.06.2009, 15:50
Przydałaby się jakaś prezentacja wideo, jak wcześniej z Ilizim i Vanstrattanem - wiadomo że to za wiele nie powie, ale jednak ciekawie byłoby go obejrzeć.
Eleusis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eleusis
Znajdź inne posty napisane przez Eleusis