Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
11942
27.06.2009, 15:45
Po tym co pisało w relacji to chyba mamy w końcu bramkarza...
ale poczekajmy na oficjalny komunikat...
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168