fialo napisał(a):

|
Jirsak, któremu tak wszyscy niewiadomo czemu cisną i nazywają go "wielką porażką polityki transferowej Bednarza" gra chyba całkiem niezłe zawody. On jest naprawdę dobry, ale ma pecha bo Skorża woli dużo słabszego, moim zdaniem, Diaza, który nadaje się bardziej na skrzydło, niż do środka.
|
Zgadzam się. Ja także widzę Diaza na lewej pomocy, mógłby wreszcie sobie pokiwać, a jest zawodnikiem dość szybkim.Jirsak jeśli dobrze przepracuje przygotowania to możemy mieć z niego pociechę
