Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11941
Stary 27.06.2009, 15:45
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jirsak, któremu tak wszyscy niewiadomo czemu cisną i nazywają go "wielką porażką polityki transferowej Bednarza" gra chyba całkiem niezłe zawody. On jest naprawdę dobry, ale ma pecha bo Skorża woli dużo słabszego, moim zdaniem, Diaza, który nadaje się bardziej na skrzydło, niż do środka.
Zgadzam się. Ja także widzę Diaza na lewej pomocy, mógłby wreszcie sobie pokiwać, a jest zawodnikiem dość szybkim.Jirsak jeśli dobrze przepracuje przygotowania to możemy mieć z niego pociechę
Odpowiedz cytując