|
Teraz gramy drugim skladem. Szczerze powiedziawszy nie ma co liczyc na skladne akcje i duzo sytuacji. Z relacji wynika, ze ten Nurkovic nawet niezle. To cieszy.
Hajduchowi sie chyba skonczyl kontrakt i odszedl. zreszta ten Ruzomberok tez nie gra chyba w najsilniejszym skladzie. Wynikiem sie nie ma co podpalac. Jak widze naszych rezerwowych to mnie troche przerazenie ogarnia. Na obecna chwile mamy 12 zawodnikow.
|