Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
1226
27.06.2009, 14:52
Będą, bęą na OKE... przynajmniej Nam tak nauczyciele mówili, że będą... mowili, zebysmy dzisiaj w nocy sprawdzali...
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr