Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
raciborzanin
Member
Od: 10.2007
Offline
#
11920
27.06.2009, 14:51
A dlaczego Carlinhos nie gra w tym sparingu?
raciborzanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raciborzanin
Znajdź inne posty napisane przez raciborzanin