Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11918
Stary 27.06.2009, 14:48
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czego Drozdowicz nie gra...
Wejdzie pewnie po przerwie.

Co do tego Nurkovicia, to z relacji tekstowej można wywnioskować, że narazie broni wszystko co leci w światło bramki. Choć raz nie najlepiej rozpoczął grę, czyli tak jak gdzieś pisali, słabo gra nogami.
Odpowiedz cytując