royalmichael napisał(a):

|
Ciekawe czego Drozdowicz nie gra...
|
Wejdzie pewnie po przerwie.
Co do tego Nurkovicia, to z relacji tekstowej można wywnioskować, że narazie broni wszystko co leci w światło bramki. Choć raz nie najlepiej rozpoczął grę, czyli tak jak gdzieś pisali, słabo gra nogami.