Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11911
Stary 27.06.2009, 14:30
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Co do zainteresowania innych klubów naszym Ilie to go wypożyczyć, niech chłopak się ogra. Zagra dobrze rundę, sezon w jakimś słabszym klubie i wróci do nas - to może na niego tylko pozytywnie podziałać : )
Dokladnie wypozyczyc do Piasta lub Odry tam moze wywalczyc miejsce w skladzie i zaczac grac reguralnie.Bo od siedzenia na lawce doswiadczenia i ogrania sie nie zdobedzie.
A jak tam nie wywalczy sobie miejsca to juz nic z niego dobrego nie bedzie
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 27.06.2009 o godz. 14:35.
,
Odpowiedz cytując