eMTe napisał(a):

|
Co do zainteresowania innych klubów naszym Ilie to go wypożyczyć, niech chłopak się ogra. Zagra dobrze rundę, sezon w jakimś słabszym klubie i wróci do nas - to może na niego tylko pozytywnie podziałać : )
|
Dokladnie wypozyczyc do Piasta lub Odry tam moze wywalczyc miejsce w skladzie i zaczac grac reguralnie.Bo od siedzenia na lawce doswiadczenia i ogrania sie nie zdobedzie.
A jak tam nie wywalczy sobie miejsca to juz nic z niego dobrego nie bedzie