Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11910
Stary 27.06.2009, 14:25
bearex napisał(a):Wyświetl post
Nie wie ktoś czemu Bożok nie gra?
Sprawa jest oczywista Bożok się szanuje... albo gra w koszulce Wisły albo wcale, gdyby zagrał w barwach słowackiej drużyny wyglądałoby to jako kolejny test mecz dla niego. Albo go chcemy albo nie.
Odpowiedz cytując