Wyświetl pojedynczy post
bimbam
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Płaszów Stary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3275
Stary 27.06.2009, 13:51
Pero napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo coś o ofertach na parkingi podziemne Oferty miały być składane do 15 czerwca, więc chyba już powinno być coś wiadomo.
Za Dziennikiem Polskim z 24.06.2009

Cytat:

Dwa parkingi na 1066 miejsc zaplanowano przy stadionie Wisły (ogłoszono przetarg na wyłonienie koncesjonariusza, ale nikt się nie zgłosił). Nie zapomniano także o Podgórzu. Tam planuje się parking naziemno-podziemny przy obiektach KS Korona. (TYM)
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki"
Odpowiedz cytując