Pero napisał(a):

Wiadomo coś o ofertach na parkingi podziemne Oferty miały być składane do 15 czerwca, więc chyba już powinno być coś wiadomo.
|
Za Dziennikiem Polskim z 24.06.2009
Cytat:
Dwa parkingi na 1066 miejsc zaplanowano przy stadionie Wisły (ogłoszono przetarg na wyłonienie koncesjonariusza, ale nikt się nie zgłosił). Nie zapomniano także o Podgórzu. Tam planuje się parking naziemno-podziemny przy obiektach KS Korona. (TYM)
|