Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11890
Stary 27.06.2009, 00:35
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy że zgłosimy go teraz do rundy eliminacyjnej i jest stracony dla druzyn ktore beda wystepowac w LM i eliminacjach do LM. Jeśli się nie myle
Według mojej wiedzy to on niestety musi zagrać chociaż jeden mecz, czyli najwcześniej wyłączymy go 15 lipca : (
Odpowiedz cytując