qchar90 napisał(a):

|
Wystarczy że zgłosimy go teraz do rundy eliminacyjnej i jest stracony dla druzyn ktore beda wystepowac w LM i eliminacjach do LM. Jeśli się nie myle
|
Według mojej wiedzy to on niestety musi zagrać chociaż jeden mecz, czyli najwcześniej wyłączymy go 15 lipca : (