|
Marcinno - ani Jirsak ani Junior nie sa DM. Czech bardziej ofensywny, Diaz zapchajdziura grajacy tam dlatego, ze Mauro jest w zenujacej formie. Bardziej o stoperow mi tutaj chodzi bo nie wyglada ta pozycja za dobrze. Ktos przyjsc powinien. A Goly ma podobno do konca roku nie grac.
Dobra decyzja z Niedzielanem, niestety mial szanse, powinnismy sie go pozbyc.
uriti - Gargula chyba nie doznal tej samej kontuzji co Niedzielan, poza tym on jest zawodnikiem bardziej technicznym a takich walorow nie traci sie przez kontuzje. Wtorek bazowal na szybkosci i ciezka kontuzja odebrala mu ta przewage.
|