Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
urit1906
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
11881
26.06.2009, 22:34
brasilia79
napisał(a):
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,67...edzielana.html
ciekawa sprawa z tym niedzielanem. widac tak latwo nie odpusci ;/
urit1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez urit1906