Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2045
Stary 26.06.2009, 21:53
ale on moze na srodku grać, a z Jirsaka żaden defensywny, Diaz żaden pomocnik, w ogole mi sie nie podoba na tej pozycji xd zapchajdziura bo umie odbierac piłki.

Odpowiedz cytując