|
po prostu potrzeba porzadnego rywala, zeby wchodzil na plecy Pawelkowi, a bedzie to korzyscia dla ich obu, a tym samym i dla NAS wszystkich. Nie moze byc tak ze jest jeden bramkarz powiedzmy sredniej klasy i z tylu dlugo dlugo nic... choc przeciez, kazdy wie o co chodzi. zdrowa i porzadna rywalizacja na pozycji bramkarza MUSI byc i tyle. 3 bramkarz moze byc mlodym, zdolnym, perpektywicznym graczem, ktory rozwija sie poczatkowo w ME. powiedzmy sobie szczerze, ze jesli Wisla potwierdzi nowego bramkarza, a w tym okienku jestem przekonany ze tak bedzie, oznacza to raczej koniec przygody z Wisla Cebanu...
|