Wyświetl pojedynczy post
urit1906
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11866
Stary 26.06.2009, 20:46
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Ale Wisla nie ma takich pieniedzy na jednorazowy transfer.
Racja. w obecnym oknie transferowym takie kwoty za jednego zawodnika raczej nie wchodza w gre. A za Micanskiego takich pieniedzy nie wylozy zaden polski klub.
Odpowiedz cytując