Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
urit1906
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
11866
26.06.2009, 20:46
Wasiu
napisał(a):
Ale Wisla nie ma takich pieniedzy na jednorazowy transfer.
Racja. w obecnym oknie transferowym takie kwoty za jednego zawodnika raczej nie wchodza w gre. A za Micanskiego takich pieniedzy nie wylozy zaden polski klub.
urit1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez urit1906