Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11860
Stary 26.06.2009, 19:42
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak wy , ale ja widzę w końcu jakiś postęp w polityce transferowej ( o ile można to tak nazwać) naszego klubu. W końcu testujemy gościa ,który był już w kilku meczach obserwowany a nie kolejnego -no name. Co prawda klub ,w którym występuje nie robi wrażenia ,ale jeżeli ociera się o reprezentacje w wieku 23 lata to myślę ,że coś potrafi. Wiecej nie mogę powiedzieć ,bo go w życiu na oczy nie widziałem...Mam nadzieję ,że wkrótce nasza redakcja przygotuje jakiś filmik z testów ,gdzie można będzie mu sie przyjrzeć , chetnie obejrzałbym go również jutro z Rużomberokiem.
to sie nazywa minimalizm, cieszyc sie z najmniejszego

Odpowiedz cytując