matizaq napisał(a):

|
Nie wiem jak wy , ale ja widzę w końcu jakiś postęp w polityce transferowej ( o ile można to tak nazwać) naszego klubu. W końcu testujemy gościa ,który był już w kilku meczach obserwowany a nie kolejnego -no name. Co prawda klub ,w którym występuje nie robi wrażenia ,ale jeżeli ociera się o reprezentacje w wieku 23 lata to myślę ,że coś potrafi. Wiecej nie mogę powiedzieć ,bo go w życiu na oczy nie widziałem...Mam nadzieję ,że wkrótce nasza redakcja przygotuje jakiś filmik z testów ,gdzie można będzie mu sie przyjrzeć , chetnie obejrzałbym go również jutro z Rużomberokiem.
|
to sie nazywa minimalizm, cieszyc sie z najmniejszego
