qchar90 napisał(a):

problem z bramkarzami spowodowany jest przez naszego trenera Kazimierskiego. Z niego marny jest trener.
I nic nam nie dadza testy bramkarzy. Trening Kazimierskiego polega na strzal obrona strzal obrona. I tak caly czas.
Wiec wedlug mnie on jest w stanie kazdego zmarnowac.
|
Tak moze i Kazimierski jest i słabym trenerem ale nie zmienia to faktu ze to co on dostaje do testowania to jest do dupy nie podobne...
jak to sie mowi: z gówna bata nie ukrecisz..
---------------------------------------------------------------------------------
Nie pozostaje nam nic innego jak czekac i czekac i czekac....
amen