Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2043
Stary 26.06.2009, 19:32
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
problem z bramkarzami spowodowany jest przez naszego trenera Kazimierskiego. Z niego marny jest trener.
I nic nam nie dadza testy bramkarzy. Trening Kazimierskiego polega na strzal obrona strzal obrona. I tak caly czas.
Wiec wedlug mnie on jest w stanie kazdego zmarnowac.
Tak moze i Kazimierski jest i słabym trenerem ale nie zmienia to faktu ze to co on dostaje do testowania to jest do dupy nie podobne...

jak to sie mowi: z gówna bata nie ukrecisz..

---------------------------------------------------------------------------------

Nie pozostaje nam nic innego jak czekac i czekac i czekac....
amen
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 26.06.2009 o godz. 20:18.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując