Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11855
Stary 26.06.2009, 17:53
Ja tam o tym bramkarzu się nie wypowiadam bo tak jak każdy, na oczy go w akcji nie widziałem, natomiast niejaki 'Sztilicz' tez przyszedł z ligi bośniackiej i z klubu trochę lepszego niż ten cały Travnik ale tez od kilku lat nie grającego niczego szczególnego w lidze.Co by o nim złego nie mówić to jest to technik jakiego w naszej lidze nie ma więc na pewno nie można skreślać chłopaka już teraz.

O reprezentacji już pisałem - rośnie 3 siła na Bałkanach a grajków indywidualnie to już mają o wiele lepszych niż my niestety.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując