|
fialo, ja nie dyskredytuje gościa tylko dlatego, że jestem serbem i gra w nk travnik. po prostu irytuje mnie pisanie (i to nie tyczy się tylko jego sytuacji) o jaki to wielki talent, albo jaki to drewniak i z pewnością się nie sprawdzi. o piłkarzach, którzy aktualnie mają do nas przyjść (bożok, nurković, carlithos) wiemy tylko tyle, że są....piłkarzami. Bo nie mogę zrozumieć na jakiej podstawie ktoś wydaje opinie, że ten jest taki a tamten taki. Czy ktokolwiek śledzi ligi, w których grają? To na jakiej podstawie niektórzy eksperci wydaja sądy ? Talentem bramkarskim jest np. Glikiewicz, a drewnianym zawodnikiem Szeliga z Cracovii, bo można to naocznie stwierdzić, włączając sobie Orange czy C+ co tydzień i oglądając ich w akcji. Natomiast Nurković jest dla nas zupełnym anonimem i dopóki nie poaże się pare razy w barwach Wisły to nie ma co go oceniać na wyrost, bo może skończyć jak Trabalik, albo może okazać się Dolhą z czasów Wisły.
|