|
problem z bramkarzami spowodowany jest przez naszego trenera Kazimierskiego. Z niego marny jest trener.
I nic nam nie dadza testy bramkarzy. Trening Kazimierskiego polega na strzal obrona strzal obrona. I tak caly czas.
Wiec wedlug mnie on jest w stanie kazdego zmarnowac.
Mamy przeciez Cebanu Kurto. Napewno zdolni bramkarze, ale czemu nie dostaja szans?
|