maRgrabkarz napisał(a):

wiecej takich komentarzy prosze.
zeby nie bylo ze offtopic poszedl... tez mam wielka nadzieje ze jak podpiszemy tego Nurkovicia to sie okaze chlop nie lada talentem. A poki co mozemy nadal wrozyc.
|
Tylko ciekawe jak to stwierdzimy, że chłop będzie mega talentem.. przekonamy się tak jak z Cebanu, który właściwie nie dostał szansy, a też na talent się zapowiadał. A okaże się niedługo pewnie, że go gdzieś opchniemy. I chyba nikt nie wierzy w to, że kupimy tego Nurkovica i wskoczy on do składu za Pawełka.