Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.06.2009, 16:37
Radwi napisał(a):Wyświetl post
Osobiscie planszowki to swietna sprawa, oprocz zabawy i spotkan w gronie przyjaciol, czasem trzeba sie natrudzic intelektualnie, same plusy (nie liczac cen planszowek... ale warto sie zlozyc w pare osob, wtedy koszt nie jest taki straszny)
no na poczatku spotkan gramy w te bardziej wymagające refleksu i pomyślunku
pod koniec juz zostają te najprostsze z uwagi na "zmęczenie"
co do gier kupujemy sobie na prezenty po konsultacji , tak by sie nie dublowac
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując