Radwi napisał(a):

|
Osobiscie planszowki to swietna sprawa, oprocz zabawy i spotkan w gronie przyjaciol, czasem trzeba sie natrudzic intelektualnie, same plusy (nie liczac cen planszowek... ale warto sie zlozyc w pare osob, wtedy koszt nie jest taki straszny)
|
no na poczatku spotkan gramy w te bardziej wymagające refleksu i pomyślunku
pod koniec juz zostają te najprostsze z uwagi na "zmęczenie"
co do gier kupujemy sobie na prezenty po konsultacji , tak by sie nie dublowac