No tak piszesz ze druzyne trzeba budowac nie pod katem walki o LM tylko na dłuzsze lata ale teraz mamy 26 czerwca i jesli teraz bysmy robili te transfery to własnie one moga za wiele nie wniesc bo do konca el. LM zostało mało czasu i nawet wydajac te 10 mln moglibysmy stac sie drugim Beitarem. Poza tym nie ma sie co oszukiwac, kto dobry, utalentowany przyjdzie do polskiej ligi? Nawet majac na transfer 5 mln Euro to kogo niby mamy kupic? Bysmy sprowadzali tak samo anonimowych piłkarzy jak Marcelo, jedni by zrobili taka kariere jak on inni by sie zarzymali pewnie w rozwoju. Na obecne budzety jakie maja polskie kluby to nic w stanie nie jestesmy zrobic. Trzebaby miec duze budzety jak na Ukrainie i Rosjii i sprowadza gwiazdy i im dawac mega kontrakty, przeplacac zeby woleli isc do nas a nie do ligi angielskiej, hiszpanskiej itd.
Moze juz zakonczmy dyskusje bo troche spamujemy a w gruncie rzeczy chyba sie ze soba zgadzamy. Kasa owszem potrzebna ale jak wzmacniac klub to na długie lata a nie jak tu te osoby pisały ze jak teraz bysmy wydali 1-3 mln Euro to mamy LM skoro zostały 2 miesiace do fazy gr LM.
Oby z tym Nurkoviciem kontrakt podpisac bo wydaje sie dosyc ciekawym zawodnikiem i skonczyłby sie ten cyrk z testowanymi bramkarzami. Cebanu niech odejdzie, chłopak sie naczekal na swoja szanse ktorej nie udało sie mu wykorzystac i juz chyba tego nie zrobi, moze mu sie gdzie indziej ułozy
