7 kotów napisał(a):

Ten Nurkovic to odpowiednik pewnie tego calego Kasprzika.
Z mocno przecietnej druzyny - by nie rzec slabiutkiej - a bramkarz ponoc utalentowany.
Nad Amika zachwyty bo wziela Kasprzika, a z Wisly smiechy bo testuje bosniackeigo odpowiednika. Zero sensu i logiki.
|
To jeszce utwierdza w przekonaniu ,ze Bednarz pozwolil Amice jako pierwszej negocjowac ,bo jesli by mu zalezalo na Kasprziku to by dawno do Gliwic sie wybral.
Daj Boze wreszcie znalesc porzadnego bramkarza zeby razem z Mariem wzajememnie rywalizowali i tym samym skorzysta jeden i drugi a co najwazniejsze skorzysta Wisła.