Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11845
Stary 26.06.2009, 15:29
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ten Nurkovic to odpowiednik pewnie tego calego Kasprzika.
Z mocno przecietnej druzyny - by nie rzec slabiutkiej - a bramkarz ponoc utalentowany.

Nad Amika zachwyty bo wziela Kasprzika, a z Wisly smiechy bo testuje bosniackeigo odpowiednika. Zero sensu i logiki.

To jeszce utwierdza w przekonaniu ,ze Bednarz pozwolil Amice jako pierwszej negocjowac ,bo jesli by mu zalezalo na Kasprziku to by dawno do Gliwic sie wybral.

Daj Boze wreszcie znalesc porzadnego bramkarza zeby razem z Mariem wzajememnie rywalizowali i tym samym skorzysta jeden i drugi a co najwazniejsze skorzysta Wisła.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując