Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8116
Stary 26.06.2009, 15:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Póki co to ciężko to stwierdzić czy będzie aż tak fajnie jak piszecie. Jeden transfer, dobry, wiosny nie czyni w żadnym wypadku. Dopóki nie będzie profesjonalnych zarządzających sportem w klubach to będzie wszytko opierało się na zasadzie. Jeden dobry transfer na 10 niewypałów. Coś tam Solorz mówił,że z Bundesligi chce sćiągnąć zarządzajacych, zobaczymy co czas pokaże.


Co do polityki nowych wlascicieli itd,czyli to o czym piszesz (profesjonalizacja ) ,madrze podsumowal to chyba Laporta:Real kupuje gwiazdy,My je wychowujemy .

Zdecydowanie stoje za rozwiazeniem Katalończykow ,bo to jest nie tylko inwestycja ale i szeroko zakrojony plan na przyszlosc,takie cos zaczyna budowac tez Wenger w Arsenalu i fajnie by bylo jakby pomyslleli o tym ci ktorzy chcą dzis budowac zespoly na cos wiecej niz Liga Polska.Tylko Polacy chca miec wszytsko "na juz",zobaczymy czy ktos okaze sie byc cierpilwym.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując