Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 26.06.2009, 13:54
Wilczek nie miał przypadkiem wczoraj w sosnowcu dopinać szczegółów naszej gry na jesieni na stadionie Zagłębia? Mamy przez to rozumieć że umowa nie została jeszcze podpisana?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując