Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2184
Stary 26.06.2009, 13:13
kristos - jasne, dlatego pisałem że jeśli chodzi o konkretne drużyny to mnie to nie dziwi bo oni wybierają sobie najzdolniejszych grajków z całego świata.My jesteśmy właśnie takim ogórkiem jeśli chodzi o europejską piłkę - wymagania co do graczy są o wiele niższe więc teoretycznie powinno nam być łatwiej , gdyby system szkolenia od lat najmłodszych był w pełni profesjonalny.

A boli mnie to bo taki czasy nadeszły ze na cudzych rokujących nas nie stać a swoich nie mamy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując