Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 26.06.2009, 12:16
Szkda własnie ze nie moga sie Ci zawodnicy pokazac w meczach w Ekstraklasie bo napewno łatwiej dobrze sie pokazac w takim meczu niz w meczu np w PE gdzie po pierwsze musza grac z Wislakami młodymi, ktorzy nie sa tak dobrzy jak Brozki, Baszcze itd wiec jak gra sie ze słaba druzyna to i samemu sie ciezko zaprezentowac, po drugie w druzynie rywali tez graja młodzi piłkarze czyli słabsi i mecze sa chaotyczne, ich poziom jest niski i mysle ze w takiej kopaninie trudniej sie zaprezentowac niz z ta podstawowa jedenastka
Odpowiedz cytując