Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2174
Stary 26.06.2009, 12:14
W ogóle coś z tym szkoleniem u nas jest totalnie spierdzielone.Ja bym rozumiał gdybyśmy byli takim ManU, Barcą, czy Realem które ściągają najlepszych z całego świata ale u nas...Żeby w takim klubie, w tak dużym mieście nie dorobić się sporej grupy solidnych grajków, grających z powodzeniem w ekstraklasie.Dziwne to
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując