|
Jezeli ma wrocic Ptak to na miejscu kibiców ŁKS wywióżłbym pana Klejmana już dzisiaj na taczkach. A próby utrzymania klubu w Ekstraklasie bym sobie odpuścił, bo jak widać jest zależność: klub zleci to nie będzie miał "cud-sponsora" w postaci pana Ptaka. A jak beda grali w Ekstralidze to polski futbol zasczyci na nowi ten pan ktory W.Y.J.E.B.A.Ł już: ŁKS, Piotrcovie, Pogoń Szczecin, a przymierzał sie do Lechii Zielona Góra.
|