Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11844
Stary 26.06.2009, 12:00
Popieram bo ta dyskusja bardziej pasuje do "Polityka transferowa według mediów", czy jakoś tak. Gadamy o czymś czego nie ma... Co najwyżej możemy tutaj pogadać aktualnie o Gargule, czy Burlidze, albo o współpracy z innymi klubami, wypożyczeniach młodych graczy... : )
Odpowiedz cytując