Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
9197
26.06.2009, 11:34
Hmm, moje pytanie brzmi - cóż to za helikopter ciągle lata (w tym momencie) bodajże nad pasem na Dywizjonu? i w jakich celach
KamiK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamiK
Znajdź inne posty napisane przez KamiK