Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11842
Stary 26.06.2009, 11:26
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Ja mam takie luźne pytanie. Skoro ten Nurkovic był obserwowany od pół roku to ja się pytam po kiego oni go teraz na testy wzieli? Gadanie, żeby zobaczyć czy zdrowy jest absurdalne, bo on jest na testach treningowych, a nie lekarskich, takie trochę nie logiczne te wypowiedzi.
Może nie wzieli go na testy wcześniej ponieważ go obserwowali?

Ludzie co jest z wami, wszędzie szukacie ukrytych kruczków.

Jak nie obserwowali bramkarzy tylko ściągali pierwszych lepszych z Indonezji - źle, jak pół roku obserwują goście - też źle, bo za długo... Cieszmy się, że idzie ku lepszemu i w klubie widac profesjonalizm w kwestii transferowej jakiego dawno nie widzieliśmy
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując