Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11838
Stary 26.06.2009, 10:28
L0czek napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/3209 niektórych tam z redakcji boli ten mistrz, oj boli
A może nie mają racji? Który to już bramkarz na testach? Powoli robi się z tego szopka na całą Polskę. Golkiperów, których testowaliśmy przez ostatni rok nie dam rady policzyć na palcach jednej ręki. Czy to jest normalne? Moim zdaniem nie za bardzo...
Odpowiedz cytując