L0czek napisał(a):

A może nie mają racji? Który to już bramkarz na testach? Powoli robi się z tego szopka na całą Polskę. Golkiperów, których testowaliśmy przez ostatni rok nie dam rady policzyć na palcach jednej ręki. Czy to jest normalne? Moim zdaniem nie za bardzo...