|
Panowie mam pytanie: Jaka jest dopłata do biletu PKP za kuszetkę/sypialny?
Konkretniej chodzi mi o rzeczone z Krakowa do Międzyzdrojów i z tego co wyczaiłem to bilet normalny kosztuje w 1 klasie 97 zł w 2-giej 67 i z tego mam 33% zniżki stundeckiej. I do tego muszę dopłacić za miejscówkę leżącą.Czy jak to jest?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|