7 kotów napisał(a):

Ten Nurkovic to odpowiednik pewnie tego calego Kasprzika.
Z mocno przecietnej druzyny - by nie rzec slabiutkiej - a bramkarz ponoc utalentowany.
Nad Amika zachwyty bo wziela Kasprzika, a z Wisly smiechy bo testuje bosniackeigo odpowiednika. Zero sensu i logiki.
|
pewnie tak... ale Nurkovic:
- jest młodszy
- jest reprezentantem kraju
- tańszy
być może:
- lepszy (okaże się)
- uważany za talent (okaże się)