Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11836
Stary 26.06.2009, 10:00
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ten Nurkovic to odpowiednik pewnie tego calego Kasprzika.
Z mocno przecietnej druzyny - by nie rzec slabiutkiej - a bramkarz ponoc utalentowany.

Nad Amika zachwyty bo wziela Kasprzika, a z Wisly smiechy bo testuje bosniackeigo odpowiednika. Zero sensu i logiki.
pewnie tak... ale Nurkovic:
- jest młodszy
- jest reprezentantem kraju
- tańszy

być może:
- lepszy (okaże się)
- uważany za talent (okaże się)
Odpowiedz cytując