Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11835
Stary 26.06.2009, 09:54
dokładnie... Amikoleszeki się cieszą zwycięstwem w "boju" o Kasprzika a może się okazać że będzie przeciętniakiem jakim był do momentu udanej rundy
Odpowiedz cytując