Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
11835
26.06.2009, 09:54
dokładnie... Amikoleszeki się cieszą zwycięstwem w "boju" o Kasprzika a może się okazać że będzie przeciętniakiem jakim był do momentu udanej rundy
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo